Úklidová firma Ostrava
tel.:774-36-16-33
úklidové firmy Ostrava
úklidová firma Ostrava

Úklidová firma Ostrava

Úklidová firma Ostrava Karin nabízí domácnostem, firmám a institucím úklidové práce všeho druhu. Spolehněte se na profesionální úklidovou firmu, která má nejen skvělou cenovou poliku, ale také individuální přístup ke všem svým zákazníkům. Spokojenost zákazníka je hlavní krédo naší úklidové firmy.Úklidová firma Ostrava Karin se těší na spolupráci s vámi.

úklidová firma Ostrava
úklid Ostrava

Úklid domácností Ostrava

Úklidová firma Ostrava Karin nabízí širokou nabídku úklidových služeb pro domácnosti. Nechte si uklidit vaši domácnost, dům či byt profesionální úklidovou firmou Karin, která patří mezi nejlepší a nejlevnější úklidové firmy v Ostravě a dalších městech Moravskoslezského kraje. Nabízíme mytí oken, generální úklid, žehlící práce a další úklidové služby podle vašeho přání. Úklidová firma Ostrava se těší na návštěvu a úklid vaši domácnosti.

úklid Karviná
úklid Ostrava

Úklid kanceláří Ostrava

Úklidová firma Ostrava Karin poskytuje pro firmy a instituce v Ostravě, Karviné, Havířově, Opavě, Frýdku-Místku a dalších městech Moravskoslezského kraje komplexní úklidové práce od úklidu kanceláří po výrobní haly. Vyzkoušejte si profesionální úklidovou firmu za bezkonkureční ceny, které sníží vaše provozní náklady. Úklidová firma Ostrava Karin se těší na budoucí spolupráci.

úklidové firmy Ostrava
úklid Ostrava

Úklid pro bytová družstva Ostrava

Úklidová firma Ostrava Karin nabízí bytovým družstvům, společenstvím vlastníků bytů a realitním kancelářím nabízíme úklid společných prostor. Úklidem vašich společných prostor si zajistíte pravidelný úklid vašeho domu a to již od 60 Kč/bytová jednotka. Ušetřete svůj čas a své finance. Úklidová firma Karin nabízí úklid společných prostor v Moravskoslezském kraji, zejména ve městech Ostrava, Karviná, Orlová, Havířov, Frýdek-Místek, Opava a okolí.

úklidové firmy Karviná
úklid Havířov

Čištění koberců Ostrava

Další z velmi žádaných úklidových prací, které úklidová firma Ostrava Karin poskytuje je hloubkové čištění koberců, sedacích souprav, čalouněného nábytku a matrací. Naše úklidová firma používá pouze profesionální a vysoce výkonné značkové vysavače, které vám garantují 100% výsledek a spokojenost.

Úklidová firma Ostrava Karin

Vítejte na stránkách úklidové firmy Karin, nabízející komplexní úklidové služby pro domácnosti a firmy.

Naše úklidová firma zajišťuje profesionální úklid pro firmy i domácnosti na území Ostravy a celého Moravskoslezského kraje. Provádíme pravidelný i jednorázový úklid, strojové čištění koberců, předkolaudační úklid staveb a další úklidové práce. Naším cílem je poskytovat kvalitní úklidové služby za bezkonkurenční ceny.

Nabízené úklidové služby

Mytí oken

Úklidová firma Ostrava Karin nabízí domácnostem a firmám profesionální mytí oken a výloh. Ušetřete svůj drahocenný čas a nechte si umýt vaše okna a výlohy. Umytí parapetů a okenních rámů je u naší úklidové firmy samozřejmostí.

více informací
Úklid společných prostor

Úklidová firma Ostrava Karin nabízí bytovým družstvům, společenstvím vlastníků, obcím a realitním kancelářím úklid společných prostor bytových domů. Přenechte starosti o úklid a čistotu vaše domu naši úklidové firmě a ušetřete tak nejen čas, ale i finance. Poskytujeme pravidelný a profesionální úklid společných prostor za bezkonkurenční ceny.

více informací
Žehlení pro domácnosti

Další z oblíbených služeb, které nabízí naše úklidová firma je žehlení pro domácnosti. Vaše prádlo můžeme vyžehlit u vás, nebo vám vyžehlené prádlo můžeme dovést domů. Věříme, že oceníte nejen ušetřený volný čas, ale i kvaltině vyžehlené prádlo

více informací
Působnost úklidové firmy TE-MI

Úklidové práce od naší úklidové firmy si můžete objednat nejen v Ostravě, ale celém Moravskoslezském kraji. Působíme ve městech Karviná, Havířov, Frýdek Místek, Opava, Hlučín, Orlová, Bohumín atd.

Ceny úklidové firmy TE-MI

Vedle kvality úklidových služeb je další výhodou úklidové firmy TE-MI její cenová politika. Námi nabízené ceny jsou dostupné nejen pro firmy, ale i pro domácnosti. Podívejte se prosím na náš ceník a nebo nám napište, zašleme Vám cenovou kalkulaci v co možná nejkratším termínu. Neplaťte víc než musíte. Vyberte si naši úklidovou firmu Ostrava a ušetřete vaše náklady. Děkujeme

ceník úklidu