Čištění koberců

Čištění koberců

čištění koberců Ostrava

Čištění koberců, sedacích souprav a dalších čalouněných materiálů probíhá výhradně stroji Karcher. Čištění koberců a čištění sedacích souprav tímto systémem zajišťuje ten nejlepší a zároveň ten nejšetrnější možný výsledek ze současně nabízených systémů a produktů


Čištění koberců - technologie

Čištění koberců "mokrou metodou" prakticky znamená, že voda je společně se saponátem stříkána na koberec pod silným tlakem a zároveň je vysávána. Tímto postupem je zaručeno nejdokonalejší hloubkové vyčištění koberce. Tímto pravidelným čištěním se přispívá k tomu, že je koberec stále pěkný, svěže voní a je především zbavený roztočů, kteří jsou původci různých alergií. Čištění koberců by se pro Vás mělo stát pravidelnou hygienickou akcí, zvláště pokud máte čtyřnohé mazlíčky či děti. Doba schnutí pak závisí na míře znečištění, zpravidla tak 2 - 5 hodin. Používáme saponáty Karcher, které jsou velmi šetrné k lidské pokožce, nemusíte se bát žádných alergických ani jiných reakcí.


Čištění koberců pro domácnosti a kanceláře

Pro domácnost je extrakční čistění koberců neoddiskutovatelně nejvhodnějším způsobem čištění, který nečistotu opravdu odstraní,je zároveň mechanicky šetrný ke koberci a koberec je poměrně rychle suchý. Koberce v bytech nebývají zašpiněny tolik, aby bylo nutné použít výraznějšího mechanického působení kartáčových kotoučových strojů. Pouze některé plyšové jednobarevné koberce tvoří výjimku. Extraktor také v tomto případě koberce zbaví všech nečistot.


Jak často provádět čištění koberců?

U zátěžových koberců, které jsou více namáhány (vstupní haly, chodby, kanceláře,) doporučujeme čištění koberců 2x ročně (minimálně 1x), v domácnostech většinou postačí čištění jednou za rok. Pravidelným čištěním koberců prodloužíte jejich životnost. Čištění čalounění (sedací soupravy, židle, kancelářská křesla). Přejete si zdarma vytvořit cenovou nabídku na čištění koberců nebo čalounění? Neváhejte a kontaktujte nás.


Ceny čištění koberců

Hloubkové čištěníCenaSilné znečištěníJednotkaDoprava
čištění koberců 25,- Kč 28,- Kčm2120,- Kč
Tel.: 774-361-633
email: karin.smieskova@seznam.cz
Po-Pá: 08:00 – 18:00
So-Ne: 09:00 – 16:00
Dotaz na úklid