Čištění sedacích souprav

Čištění sedaček

čištění sedaček Ostrava

Naše úklidová firma vám vedle čištění koberců a matrací nabízí extrakční čištění sedacích souprav. Tímto typem čištění vám zaručuje důkladné vyčištění vaši sedací soupravy, odstranění veškerých nečistot a skrv a nežádoucích roztočů či zvířecích chloupků. Vyčištění sedací souprava bude vizuálně omlazena a její vlákna zregenerována.


Čištění sedaček - technologie

Čištění sedacích souprav extrakční metodou špičkovými vysavači KARCHER čistí sedačku proudem vody pod silným tlakem, která je okamžitě vysávána zpět do vysavače. Extrakčního účinku je dosaženo mimojiné i speciálními saponáty, které na sebe vážou všechny i hluboko zanesené nečistoty. Tímto postupem je zaručeno velmi efektivní hloubkové vyčištění čalouněného nábytku. Tímto čištěním docílíme omlazení vzhledu, svěží vůně a také zbavení se roztočů, kteří jsou původci různých alergií. Doba schnutí trvá kolem 4-5 hodin.


Čištění sedacích souprav nabízíme

Čištění sedacích souprav samozřejmě nabízíme nejen domácnostem, ale také pro frimy, instituce a hotely.


Jak často provádět čištění sedaček?

Frekvence čištění sedacích souprav záleží převážněvám na intenzitě jejich používání, přítomnosti domácích zvířat a době používání, přesto Vám doporučujeme pravidelně provádět čištění sedacích souprav alespoň 1x ročně.


Ceny čištění sedacích souprav

Hloubkové čištěníCenaSilné znečištěníJednotkaDoprava
čištění sedacích souprav 140,- Kč 160,- Kčsedák120,- Kč
čištění křesel sedacích souprav 140,- Kč 160,- Kčks120,- Kč
Tel.: 774-361-633
email: karin.smieskova@seznam.cz
Po-Pá: 08:00 – 18:00
So-Ne: 09:00 – 16:00
Dotaz na úklid